18 лютого 2017 року

м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

«Український Дім»

Присутні:

Зареєстровано на з’їзді АГОУ 111 керівників та активістів  громадських організацій з усієї України.

Президія:

 1. Ігор Федоренко – Координатор АГОУ, Президент МГО “Міжнародна асоціація бізнесу та економіки”, Депутат 7-го скликання Київської міської ради;
 2. Юлія Яворська – Голова Ревізійної комісії ГО «Інститут Публічної та Культурної Дипломатії України»;
 3. Степан Хмара – Український політик, правозахисник, довголітній політв’язень радянських концтаборів, народний депутат України І, II та IV скликань. Герой України;
 4. Іван Макар – український громадський і політичний діяч, правник;
 5. Віктор Жердицький – український політик, народний депутат України 3-го скликання;
 6. Олег Пономарчук – Координатор Громадсько-політичного руху “Нове Життя для України”;
 7. Надія Байдала – Засновник, Член Правління ГО «Інститут Публічної та Культурної Дипломатії України»;
 8. Сергій Устінов – Голова Правління ГО «Асоціація Інвесторів та Роботодавців України»;
 9. Іван Пєтухов – Член Правління та Голова Комісії з питань науки та технологій УСПП;
 10. В’ячеслав Рудник – ГО «Форум народів України», Член Вищої Ради.

Обрано:

Головуючим – Федоренко І.П., секретарем – Яворську Ю.В.

 

Резолюція Асамблеї Громадських Організацій України

Ми, учасники Асамблеї Громадських Організацій України, висловлюємо своє обурення та невдоволення тим, що нинішнє керівництво держави, яке прийшло до влади на хвилі Майдану та Революції Гідності, порушує ідеали Майдану та Революції Гідності, вимоги Конституції та Законів України.

З метою встановлення Конституційного ладу в України, недопущення зловживань владою, у тому числі особами, які були лідерами Майдану та Революції Гідності, та забезпечення побудови у нашій державі громадянського суспільства ВИМАГАЄМО:

 Від депутатів Верховної Ради України:

 1. Привести у відповідність із Конституцією України та чинними законодавством України Податковий кодекс України.
 2. Прийняти законопроекти щодо демонополізації, деофшорізації і деолігархізації.
 3. Не порушувати у подальшому Конституцію України та Законів України. Попереджаємо, що у разі недотримання цієї вимоги будемо застосовувати методи народної люстрації до винних осіб.
 4. Скасувати п. 20 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» № 5130 від 15.09.2016 року в частині обов’язкової сплати ЄСВ навіть у період, коли платником не отриманий прибуток та велася господарська діяльність;
 5. Законодавчо і технологічно впровадити процес обов’язкової оцінки якості природного газу (газо-повітряної суміші) на всіх рівнях його транспортування, розподілу та постачання до кінцевого споживача.
 6. Припинити зловживання, крадіжки (розбавлення повітрям) природного газу на всіх рівнях його розподілу і постачання зі сторони приватних компаній (операторів газових ліній), що покривається Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).
 7. Зобов’язати регулятора (НКРЕКП) розробити систему оплати на основі якості газу в точці його передачі кінцевому споживачеві.
 8. Знизити вартість електроенергії для потреб населення!
 9. Максимальну увагу приділяти розвитку громад та підприємництва у сільській місцевості та, з цією метою, залучати членів громад і об’єднаних територіальних громад до прийняття рішень, особливо з питань землі, збільшення прав громади як головної ланки народовладдя, а також на 5 років звільнити новостворюваний бізнес в сільській місцевості від оподаткування.
 10. Невідкладно поставили крапку в питанні ротації членів ЦВК. Строк повноважень членів ЦВК завершився ще у червні 2014 р.
 11. Підвищення рівня пенсій.

ВИМАГАЄМО:

Від Президента України

 1. Приступити до виконання обов’язків Гаранта Конституції України.
 2. У разі внесення на підпис закону, який регулює відносини, пов’язані з суб’єктами малого чи середнього бізнесу, підготовленого без участі громадськості та порушенням порядку, визначеного Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» чи прийнятого з порушенням Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» чи такого, що містить перешкоди розвитку малого та середнього підприємництва, наложити вето на даний закон.
 3. Не призначати на керівні посади осіб, які дискредитували себе у відносинах із суб’єктами малого та середнього підприємництва.
 4. Призначити позачергові вибори у Верховну Раду на підставі нового Закону про вибори Верховної Ради.
 5. Встановити відповідальність Президента і Депутатів України за невиконання передвиборчих обіцянок шляхом введення простого механізму дострокового відзиву, а ми забезпечимо його методом народної люстрації.

ВИМАГАЄМО:

Від Кабінетна Міністрів України

 1. Вжити заходів із виправлення помилок, допущених при підготовці Податкового кодексу України та інших антибізнесових законів, прийнятих Верховною Радою України за ініціативи Уряду.
 2. Притягнути до відповідальності осіб, винуватих у порушенні Конституції та Законів України, прав підприємців на участь в управління державними справами, а також у створені перешкод розвитку підприємництва.
 3. Припинити хибну практику порушення Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» при підготовці законопроектів та проектів урядових постанов.
 4. Не призначати на керівні посади в міністерствах, центральних органах державної влади та державних підприємствах осіб, які перебувають в громадянстві України менше п’яти років.
 5. Вжити заходів щодо недопущення нарахування та виплати заробітної плати, розмір якої перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати.
 6. Негайно відновити фінансування для хворих, які страждають на онкозахворювання, серцево-судинними та іншими захворюваннями.

Завантажити протокол

Коментарі закриті.