Український народ увійшов у світову систему не сьогодні, а щонайменше тисячу років тому, коли існувало перше його держава – Київська Русь на чолі зі стольним градом, «матір’ю міст руських», славним Києвом. Він зробив великий внесок у світову цивілізацію, збагатив її своєю самобутньою культурою, світоглядом, науковими відкриттями. Однак саме на рубежі XX і XXI ст. саме перед українським народом як ніколи гостро виникла проблема виживання. Вона пов’язана з двома великими групами умов і чинників – локально-регіональними та глобальними.

http://neweurope.org.ua/
20 березня о 09:30, в конференц-залі «УНІАН» відбулася прес-конференція в рамках проекту створення громадської платформи – «Громадська Рада «НОВА Європа». Буквально на очах журналістів відбулося підписання Угоди про співробітництво між громадськими організаціями, що входять до складу новоствореної громадської організації і Декларації про створення так званої «Громадської платформи». Згідно з поданою інформацією, «Громадська Рада « НОВА ЄВРОПА» створюється для того, щоб об’єднати зусилля тих, хто бачить майбутнє України у Європейському виборі. Сьогодні, як ніколи, актуально донести до свідомості нашого народу розуміння того, що Україна в якості Київської Русі завжди жила у мирних торгівельних та культурних стосунках із Європою. «Наша, українська історія є невід’ємною і досить вагомою часткою історії світу, – сказав один з членів Координаційної ради організації «Громадська Рада « НОВА ЄВРОПА» – Ігор Федоренко – Люди мають знати, що насправді в них є можливість найближчим часом жити за Європейськими стандартами».

Він зокрема наголосив на тому, що революційні прикмети, які ми бачимо в усьому світі, говорять сьогодні про те, що існуюча світова система не є абсолютно правильною. Спеціалісти вже розуміють, що найближчим часом і у світі, і в Україні відбудеться певне «переформатування». Політичні та економічні зміни чекають Європу. Для нашої держави це шанс зробити свій вагомий внесок у картину нових європейських відносин. Для того, щоби реально впливати на внутрішню і зовнішню політику України за вищезгаданими принципами, «Громадська Рада « НОВА ЄВРОПА» буде готуватися до парламентських виборів. Вибори до Верховної Ради України, це один з ключових моментів у зміні майбутнього нашої країни на краще. Засновники новоствореного європейського руху впевнені у тому, що українському політикуму вже давно потрібні нові обличчя, влада в державі повинна належати, по-перше, справжнім патріотам України, а по-друге, високопрофесійним фахівцям своєї справи. Тому одним з приорітетів своєї роботи, «Громадська Рада « НОВА ЄВРОПА» вважає проведення чесних та прозорих виборів в Україні, для чого планується ціла низка заходів, в число яких входить і  створення на місцях центрів інформування виборців про їх конституційні права та обов’язки, про правила роботи виборчих комісій та т.і., бо ж до складу «НОВОЇ ЄВРОПИ» входять організації, представники яких є в усіх куточках України.  Члени координаційної ради піддали різкій критиці роботу існуючої української влади, та намітили план покрокового виводу нашої держави з кризового становища. Одним з важливих економічних важелів в Україні був і залишається малий та середній бізнес. У відношенні до нього вже виникла гостра необхідність регуляторної та реальної політики на державному рівні, інакше є загроза його  корисних копалин. Сьогодні є важливим для України підняття наукових розробок до державного рівня, розвиток сільського господарства за допомоги та сприяння держави, перегляд природоохоронної політики… Одне слово, нашій державі потрібні нові закони, нова система управління, нові молоді політики та нові відношення із Європою та світом.

Для нас дуже важливо ! В 2012 році День весняного рівнодення припадає саме на сьогодні, на 20 березня. 20-21 березня якраз і називається днем весняного рівнодення. Це і є астрономічним початком весни. Настання весни наші пращури вважали святом, з великим нетерпінням очікували її приходу і однаково урочисто відзначали його в різних частинах Європи та Азії. Святкування нашими пращурами приходу весни були сповнені важливим сакральним змістом перемоги світла над пітьмою, пробудження всього живого і початку НОВОГО ЖИТТЯ.

Нехай же започаткована нами ініціатива – «Громадська Рада «НОВА ЄВРОПА» стане символом народження нової України, а як наслідок – нової Європи і нового світу, символом перемоги порядку та світла над хаосом та пітьмою. Слава Україні!

Коментарі закриті.